Posjeta iz BPK Goražde1

U Općoj bolnici “Prim. dr. Abdulah Nakaš” Sarajevo danas je upriličen sastanak menadžmenta ove zdravstvene ustanove na čelu s direktorom dr. Ismetom Gavrankapetanovićem i delegacije iz BPK Goražde u kojoj su bili Senad Čeljo, ministar za socijalnu politiku, zdravstvo, raseljena lica i izbjeglice i Salem Halilović,direktor Zavoda zdravstvenog osiguranja Bosansko-podrinjskog kantona Goražde sa saradnicima.Povod današnje posjete je zahtjev za proširivanjem dosadašnje liste usluga za pacijente iz Goražda , a koje bi dobili u sarajevskoj Općoj bolnici.

Prof. dr. Ismet Gavrankapetanović, direktor Opće bolnice   naglasio je da je ova ustanova u punom kapacitetu spremna da pomogne Kantonalnoj bolnici Goražde sa kojom je ostvarena dugogodišnja saradnja. Gostima je prezentirao široku lepezu usluga koju pacijenti mogu dobiti u ovoj zdravstvenoj ustanovi, te se založio da se svima treba omogućiti kvalitetna i dostupna zdravstvena zaštita.

Senad Čeljo, minister za socijalnu politiku, zdravstvo, raseljena lica i izbjeglice zahvalio se na dosadašnjoj saradnji prenjevši zadovoljstvo pacijenata dobivenim uslugama koje su bile na vrhunskom nivou . Međutim, kako je kazao ,stigao je   veliki broj zahtjeva pacijenata da se set usluga proširi . On je pohvalio i saradnju koordinatora dvije bolnice koji su osigurali da pacijenti dobiju kvalitetno liječenje bez čekanja.

Salem Halilović, direktor Zavoda zdravstvenog osiguranja Bosansko-podrinjskog Kantona Goražde najavio je da će danas dogovorena saradnja u narednim danima biti konkretizovana potpisivanjem ugovora o liječenju van kantona , a kojim će biti obuhvaćene brojne mogućnost za liječenje pacijenata u Općoj bolnici Sarajevo.

Posjeta iz BPK Goražde2

Za goste iz Goražda nakon sastank je upriličen i obilzak bolnice.

Misija i vizija

Misija

JU OBS

AKREDITACIJA AKAZ 2024 200

CERTIFIKAT AKAZ 2024 200

Nove usluge

 0000 OBS naslovna

kabineti kardio pulmo

E uputnica

 

AKAZ WEB 2014

PRIJAVITE KORUPCIJU

STOP KORUPCIJI